„Chelsea“ ir J. Mourinho krachas tęsiasi – namuose pralaimėta „Liverpool“

Anglijos „Premier“ lygos čempionai Londono „Chelsea“ futbolininkai gėdingai pradėjo naująjį sezoną ir tęsia savo tragišką pasirodymą – šeštadienį prasidėjusiame 11-tame ture jie savo aikštėje 1:3 (1:1) nusileido FC „Liverpool“ ir patyrė jau šeštą pralaimėjimą.

Ties atleidimo riba esančio Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo po Ramireso įvarčio 4 minutę, bet 45+3 min. rezultatą išlygino Philippes Coutinho, o antrame kėlinyje svečiai pridėjo dar du tikslius smūgius: 74 min. pasižymėjo tas pats Ph. Coutinho, 83 min. – Christianas Benteke.

Nemažai Londono komandos fanų nesulaukė dvikovos pabaigos ir rezultatui tapus 1:3 pakilo iš savo vietų bei paliko stadioną.

Juergenno Kloppo treniruojamas „Liverpool“ klubas po šios pergalės su 17 taškų pakilo į 7-tą turnyro lentelės vietą, tuo metu „Chelsea“ su 11 taškų – tik 15-ta ir po kitų turo mačų gali nukristi dar žemiau.

Rungtynės: Londono „Chelsea“ 1 – 3 FC „Liverpool“ 4' [1 – 0] Ramires 45+3' [1 – 1] Philippe Coutinho 74' [1 – 2] Philippe Coutinho 83' [1 – 3] Christian Benteke