Kauno „Žalgirio“ krepšininkai laimėjo prieš Izmiro „Karšiyaka“ klubą

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sugebėjo išgyventi turkiškame pragare. Trečiadienio vakarą šalies čempionai po labai atkaklios kovos svečiuose 68:66 laimėjo trečiąsias Eurolygos C grupės rungtynes prieš Izmiro „Karšiyaka“ klubą.
A. Koroliovo (BFL) nuotr.

Kauniečiai puikiai pradėjo susitikimą ir pirmoje rungtynių pusėje visiškai dominavo aikštėje. Ypač įspūdingai mačo pradžioje žaidė Ianas Vougioukas. Graikas turkams buvo neišsprendžiama mįslė ir visiškai dominavo po krepšiu.

Per pirmą rungtynių pusę žalgiriečiai puikiai atakavo iš vidutinio nuotolio. Tikslą pasiekė net 16 kauniečių dvitaškių iš 20.

Trečiajame kėlinyje „Karšiyaka“ įjungė aukštesnę pavarą ir net buvo sugebėjusi rezultatą išlyginti (52:52). Visgi kauniečiai labai greitai pabudo ir laimėję kėlinio pabaigą 6:0 vėl atitrūko.

Ketvirtajame kėlinyje karštai savo sirgalių palaikomi Izmiro krepšininkams žalgiriečiams surengė tikrą pragarą.

Įpusėjus kėliniui šeimininkai pavijo žalgiriečius ir net perėmė iniciatyvą (64:61), tačiau kauniečių kapitono Pauliaus Jankūno ir Renaldo Seibučio pastangomis svečiams pavyko atsitiesti ir vėl susigrąžinti pranašumą (65:64).

Surengti dar vieno spurto Izmiro krepšininkai nepajėgė.