captcha

Jūsų klausimas priimtas

Europos taurės vyrų krepšinio turnyre favoritai iškovojo įtikinamas pergales

Antrą pergalę trečiose Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro rungtynėse iškovojo vienvaldžiu pirmosios konferencijos šešių ekipų A grupės lyderiu tapo Bilbao „Dominion Basket“ (Ispanija) klubas, svečiuose 94:60 sutriuškinęs trečią nesėkmę patyrusius Oldenburgo „Ewe Baskets“ (Vokietija) krepšininkus.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Bilbao „Dominion Basket“ (Ispanija)            2  1  257:217

2. Nantero JSF (Prancūzija)                       2  0  161:145

2. Trento „Dolomiti Energia“ (Italija)            1  1  177:167

3. Bilbao „Dominion Basket“ (Ispanija)            1  1  163:157

4. Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija)            1  1  169:167

5. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija)        1  1  170:182

6. Oldenburgo „Ewe Baskets“ (Vokietija)           0  3  206:262

B grupėje trečią pergalę iškovojo Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (Ispanija) ekipa, namuose 103:76 sutriuškinusi Brindizio „Enel“ (Italija) komandą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (Ispanija)  3  0  277:225

2. Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija)           1  1  146:144

3. Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija)         1  1  154:155

4. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija)         1  1  158:161

5. Berlyno ALBA (Vokietija)                       1  1  142:155

6. Brindizio „Enel“ (Italija)                     0  3  220:257

C grupės vienvaldžių lyderiu po trečiosios pergalės tapo Valensijos „Valencia basket“ (Ispanija) klubas, svečiuose 82:79 privertęs pasiduoti pirmą nesėkmę patyrusius Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija) krepšininkus.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Valensijos „Valencia basket“ (Ispanija)        3  0  243:218

2. Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija)                  2  1  252:230

3. Saragosos CAI (Ispanija)                       1  1  148:157

4. Venecijos „Umana Reyer“ (Italija)              1  1  138:154

5. Nansi SLUC (Prancūzija)                        0  2  138:144

6. Šarlerua „Spirou“ (Belgija)                    0  2  150:166

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija)                       2  0  179:147

2. Salonikų „Aris“ (Graikija)                     1  1  146:131

3. Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija)               1  1  145:147

4. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)           1  1  140:145

5. Bukarešto „Steaua“ (Rumunija)                  1  1  144:165

6. Bandirmos „Banvit“ (Turkija)                   0  2  149:168

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)              2  0  166:151

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“                      1  1  176:156

3. Saratovo „Avtodor“ (Rusija)                    1  1  188:169

4. Salonikų PAOK (Graikija)                       1  1  138:145

5. Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija)                  1  1  170:190

6. Šolnoko „Olaj“ (Vengrija)                      0  2  134:161

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)               2  0  183:155

2. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija)  2  0  170:144

3. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija)          1  1  169:172

4. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)                  1  1  145:151

5. Klaipėdos „Neptūnas“                           0  2  149:168

6. Atėnų AEK (Graikija)                           0  2  159:185

Iš viso Europos taurės turnyrą dalyvauja 36 į šešias grupės suskirstytos komandos. Į kitą varžybų etapą -„Last 32“ turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į pajėgiausio Europos klubų turnyro – ULEB Eurolygos – „Top 16“ etapą nepatekusių komandų.

32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias. Dvi stipriausios kiekvienos grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...