„Atlanto“ vartininko įvartis išgelbėjo uostamiesčio ekipą nuo nesėkmės Kaune

Du svarbius taškus Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ XXXII turo rungtynėse prarado trečią vietą užimantis praėjusio sezono bronzos medalininkas Klaipėdos „Atlantas“ (61 tšk.), šeštadienį svečiuose susitikimą su penktojoje pozicijoje esančia Kauno „Spyrio“ (42 tšk.) vienuolike baigęs lygiosiomis 1:1 (0:0).
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Uostamiesčio futbolininkai dar pirmajame kėlinyje galėjo išsiveržti į priekį, tačiau Dovydas Norvilas (21 min.) nerealizavo 11 metrų baudinio.

Antrajame kėlinyje Lukas Sendžikas (77 min.) išvedė šeimininkus į priekį, o rezultatą, jau besibaigiant teisėjo kompensuotam laikui, po kampinio tiksliu smūgiu galva išlygino svečių varininkas Mindaugas Malinauskas (90+4 min.).

Beje, šiai dvikovai teisėjavo arbitrų brigada iš Šiaurės Airijos.

Dešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ (79 tšk.), lenkiantis Trakų „Trakų“ (74 taškai) klubą.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Šiaulių „Šiauliai“       32  4  5 23  32:82  17

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 23 įvarčiai – Tomas Radzinevičius (Marijampolės „Sūduva“).