Pirmoji Lietuvos komandos pergalė pasaulio salės futbolo čempionato atrankos turnyre

Kauno sporto halėje tęsiasi 2016 metų pasaulio salės futbolo čempionato atrankos turnyro kvalifikacinio etapo keturių ekipų C grupės varžybos.

Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Pirmą pergalę turnyre penktadienį iškovojo Lietuvos rinktinė, pirmosiose antrojo turo rungtynėse 2:1 (1:1) įveikusi antrąją nesėkmę patyrusią autsaiderę Maltos ekipą.

Beje, svečiai pirmavo po tikslaus Jovicos Milijičiaus (5:22) smūgio, tačiau dar pirmajame kėlinyje Deividas Stradalovas (11:10) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Rolandas Leščius (35:58).

Sekmadienį C grupės turnyrą Lietuvos salės futbolininkai užbaigs dvikova su favorite laikoma Prancūzijos rinktine, kuri antrojo turo mačą žais su Albanijos komanda.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai):

1. Prancūzija      1 1 0 0  8:2  3
2. Albanija        1 1 0 0  5:2  3
3. Lietuva         2 1 0 1  4:6  3
4. Malta           2 0 0 2  3:10 0

Iš viso kvalifikaciniame etape šešiose grupėse kovas pradės 24-ios ekipos, i į kitą varžybų etapą pateks tik grupių turnyrus laimėjusios komandos. Atrankos turnyro pagrindiniame etape C grupės nugalėtojas 5 grupėje žais su Čekijos, Slovėnijos ir Kazachstano rinktinėmis.