J. Gisto vedama „Panathinaikos“ ekipa nugalėjo „Pinar Karsiyaka“

Pirmąją pergalę Eurolygos C grupėje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (1-1) klubas, kuris namuose 85:73 (30:15, 17:19, 17:18, 21:21) nesunkiai nugalėjo Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (1-1) krepšininkus.
J. Gist. AFP/Scanpix nuotr.

Rungtynių nugalėtojus nulėmė jau pirmasis kėlinys. Jį aikštelės šeimininkai laimėjo 30:15, o po dviejų kėlinių Turkijos čempionai savo deficito ryškiau nesumažino (47:34).

Atėnų klubas pranoko varžovus kovoje dėl atšokusių kamuolių (34-28) bei pagirtinai dalijosi kamuoliu (27-17).

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo Jamesas Gistas, kuris per 29 minutes pelnė 27 taškus (8/10 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas – 27, Dimitrios Diamantidis – (8 rez. perd.) 12, Ognjenas Kuzmičius, Miroslavas Radjulica, Antonis Fotsis ir Saša Pavlovičius – po 8.

„Pinar Karsiyaka“: Kenny Gabrielis (10 atk. kam.) – 17, Juanas Palaciosas – 14, Joe Raglandas – 12, Joshas Carteris – 10.