J. Valančiūnas grįžo į „Raptors“ starto penketą ir pranoko pirmą NBA naujokų biržos šaukimą

20-metis Jonas Valančiūnas beveik po dviejų mėnesių pertraukos grįžo į Toronto „Raptors“ klubo starto penketą ir įrodė, kad jis to yra vertas – lietuvis antrose rungtynėse iš eilės atliko dvigubą dublį ir padėjo saviškiams namuose 102:89 (32:21, 18:26, 19:19, 33:23) įveikti Naujojo Orleano „Hornets“ ekipą.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

J. Valančiūnas aikštelėje praleido net 34 minutes ir pasižymėjo 11 taškų (5/8 dvitaškiai, 1/2 baudos) bei 10 atkovotų kamuolių. Mūsiškis taip pat dar blokavo 2 varžovų metimus, 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Įdomu, kad pirmasis 2012 metų NBA naujokų biržos šaukimas Anthony Davisas, žaidžiantis „Hornets“ gretose, šiame mače sukrapštė vos 2 taškus (1/6 dvitaškiai) ir 6 atkovotus kamuolius.

Toronto „Raptors“ (19/32) - Naujojo Orleano „Hornets“ (17/34) 102:89 (32:21, 18:26, 19:19, 33:23).

„Raptors“: Rudy Gay 20, Johnas Lucasas 19 (5/5 tritaškiai), Kyle Lowry ir Amiras Johnsonas po 14, Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir Alanas Andersonas po 11 taškų.

„Hornets“: Robinas Lopezas 19, Greivisas Vasquezas 17, Ryanas Andersonas 15, Brianas Robertsas 13 taškų.