„Lietuvos rytas“ sutriuškino „Kalev/Cramo“ ekipą

Janis Blūmas ir Eimantas Bendžius kartu sudėjus pataikė 11 tritaškių, o jų vedama Vilniaus „Lietuvos ryto“ (8-6) komanda pratęsė pergalių seriją VTB Vieningoje lygoje.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Dariaus Maskoliūno auklėtiniai A grupės rungtynėse namuose 95:73 (11:16, 20:18, 35:18, 29:21) sutriuškino Talino „Kalev/Cramo“ (3-11) klubą bei iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Per pirmą mačo pusę „Lietuvos ryto“ lyderis Renaldas Seibutis nebuvo pelnęs nė taško. Tai simboliškai atvaizdavo ir Vilniaus komandos žaidimą, kuri per pirmas 20 minučių sukrapštė tik 31 tašką.

Grįžę po ilgosios pertraukos vilniečiai kaip reikiant kibo į atlapus estams – neleido varžovams net keturias minutes pelnyti nė taško, o patys spurtavo 14:0 bei susikrovė dviženklį pranašumą (45:34).

Šeimininkai dar labiau atitrūko, kuomet pasitelkė savo toliašaudę artileriją. Trys iš eilės E. Bendžiaus tritaškiai trečiame kėlinyje leido „Lietuvos rytui“ susikrauti triuškinamą persvarą ir be įtampos pabaigti susitikimą.

„Lietuvos rytas“: Janis Blūmas 19 (6/9 trit.), Nemanja Nedovičius 19 (3/3 trit.), Eimantas Bendžius 17 (5/6 trit.), Dejanas Ivanovas 12 (9 atk. kam.), Renaldas Seibutis 12.

„Kalev/Cramo“: Gary Wilkinsonas 19, Armandas Škėlė 16 (7 kld.), Bamba Fallas 10 (8 atk. kam.), Frankas Elegaras 10.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą Taline 73:60 laimėjo „Lietuvos rytas“.