Kovingumą pademonstravę „Juventus“ krepšininkai įveikė „Šiaulius“

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate trečiadienį Utenos „Juventus“ komanda išvykoje po pratęsimo 112:110 (22:26, 23:23, 11:22, 39:24; 17:15) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ ekipą.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Šiauliečiai po dviejų kėlinių pirmavo 49:45, po trijų – 71:56. Likus žaisti 53 sekundes, šeimininkai pirmavo 10 taškų skirtumu (93:83), tačiau įspūdingai ketvirtojo kėlinio pabaigoje sužaidę „Juventus“ krepšininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. Pratęsimo metu sėkmė lydėjo svečius. Paskutinėmis sekundėmis „Šiaulių“ ekipa turėjo galimybę išlyginti rezultatą, bet abu baudos metimai skriejo pro šalį.

„Juventus“ (3 pergalės/3 pralaimėjimai) ekipai net 34 taškus pelnė ir 18 kamuolių atkovojo Spenceris Butterfieldas. 17 taškų pridėjo Edgaras Želionis, 16 – Martynas Linkevičius, 11 – Egidijus Dimša, 10 – Aidas Viskontas.

„Šiauliams“ (1/5) 22 taškus pelnė Paulius Dambrauskas, 19 – Davidas Dudzinski, 18 – Artūras Jomantas, po 14 – Michaelynas Scottas ir Assemas Marei`us, 11 – Cameronas Ayersas.