„Atletico“ nugalėjo „Real Sociedad“, „Celta“ neatsilieka nuo lyderių

Ispanijos „Primera“ pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar ketverios 8-ojo turo rungtynės.

San Sebastiane „Real Sociedad“ susigrūmė su Madrido „Atletico“ vienuolike. Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 0–2 įrodė pranašumą prieš baskus.

9-ąją minutę „Rojiblancos“ į priekį išvedė nesustabdomai šį sezoną rungtyniaujantis Antoine`as Griezmannas, o galutinį tašką pačioje rungtynių pabaigoje padėjo Yannickas Ferreira. Verta paminėti, kad 89-ąją minutę ir per pridėtą laiką „Real Sociedad“ neteko dviejų žaidėjų – iš aikštės buvo pašalinti Diego Reyesas bei Jonathas.

Kitose rungtynėse Vigo „Celta“ išvykoje sugebėjo parklupdyti lyderio pozicijoje buvusį „Villarreal“ klubą. Vigo miesto ekipa mačo pabaigoje išplėšė pergalę rezultatu 1–2.

41-ąją minutę svečiai įsiveržė į priekį, tačiau 67-ąją minutę Denisas Suarezas išlygino rezultatą. Vis dėlto „Celta“ lyderiui Duranui Nolito pavyko 90-ąją minutę išplėšti pergalę.

„Celta“ po pergalės susilygino taškais su Madrido „Real“ ir „Barcelona“ ekipomis.

Kitose rungtynėse Madrido „Getafe“ nepasigailėjo „Las Palmas“ vienuolikės, o Bilbao „Athletic“ išvykoje pirmaudami rezultatu 2–0 sužaidė lygiosiomis su „Deportivo“.

Rezultatai:

„Real Sociedad“ 0 – 2 „Atletico“

9' [0 – 1] A.Griezmann

90' [0 – 2] Y.Ferreira

89' D.Reyes („Real Sociedad“) pašalintas iš aikštės

90' Jonathas („Real Sociedad“) pašalintas iš aikštės

„Vilarreal“ 1 – 2 „Celta“

41' [0 – 1] F.Orellana

67' [1 – 1] D.Suarez

90' [1 – 2] D.Nolito

47' E.Bailly („Villarreal“) pašalintas iš aikštės

„Getafe“ 4 – 0 „Las Palmas“

3' [1 – 0] V.Rodriguez

11' [2 – 0] P.Sarabia

86' [3 – 0] S.Scepovič

90' [4 – 0] S.Scepovič

80' E.Culio („Las Palmas“) pašalintas iš aikštės

„Deportivo“ 2 – 2 „Athletic“

30' [0 – 1] I.Williams

63' [0 – 2] A.Aduriz

80' [1 – 2] L.Perez

89' [2 – 2] A.Arribas