Eurolygą „Žalgiris“ pradėjo sunkia pergale

Kauno „Žalgiris“ Eurolygos sezoną Lenkijoje pradėjo sunkia pergale. Po alinančios kovos žalgiriečiai 66:62 (15:17, 19:18, 12:18, 18:9) nugalėjo Zelionos Guros „Stelmet“ ekipą. Kauno klubui pritrūko Manto Kalniečio indėlio, kuris nepelnė nė taško.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Jau pirmajame kėlinyje strigo Kauno „Žalgirio“ puolimas ir tuo naudojosi šeimininkai. Po pirmojo kėlinio 17:15 pirmavo lenkai. Antrajame kėlinyje ir vėl klostėsi žaidimas taškas į tašką.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ paleido „Stelmet“ klubą ir šeimininkai buvo įgiję jau dviženklę persvarą. Visgi viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje, kuriame žalgiriečiai varžovams leido pelnyti vos 9 taškus ir išplėšė pergalę.

Rezultatui esant 62:62 labai svarbius iš po krepšio pelnė Brockas Motumas, Renaldas Seibutis pridėjo du baudos metimus ir „Žalgiris“ šventė pirmąją sezono pergalę.

Mantas Kalnietis per 30 minučių nepelnė nė taško (0/1 dvitašk, 0/2 tritašk.), bet atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Lenkijos klubą į priekį vedė rumunas Vladas Moldoveanu, pelnęs 16 taškų. Lukašas Košarekas pridėjo 14 taškų.

Komandai Lenkijoje negalėjo padėti čiurnos traumą patyręs Siimas-Sanderis Venė. Krepšininkas negalės žaisti nuo dviejų iki trijų savaičių.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 17 (11 atk. kam., 2 blk.), B.Motumas 16 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), O.Hanlanas 14, R.Seibutis 11 (7 atk. kam.), R.Javtokas 5 (5 atk. kam.), I.Vougioukas 2, M.Pocius 1, L.Lekavičius 0, M.Kalnietis 0 (6 rez. perd.), E.Ulanovas 0 (5 rez. perd.).

„Stelmet“: V.Moldoveanu 16 (3/4 trit., 4 per. kam.), L.Koszarekas 14, M.Ponitka 9 (6 atk. kam., 2 per. kam.).