Mačo pradžią pramiegojęs „Lietuvos rytas“ krito prieš „Bešiktaš“

Antrojo pagal prestižą žemyno turnyro kovas vilniečiai pradėjo pralaimėjimu Stambulo „Bešiktaš“ ekipai – 87:91
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Pirmąją rungtynių dalį labai blankiai sužaidęs „Lietuvos rytas“ buvo pasiųstas į nokdauną, iš kurio bandė keltis po didžiosios pertraukos, tačiau spurtui jėgų nepakako.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai nesuklydo nė karto ir dar buvo sumažinę deficitą iki 10 taškų, tačiau „Bešiktaš“ labai greita šį gaisrą užgesino ir vėl nutolo.

Paskutinio ketvirčio viduryje „Lietuvos rytas“ dar mėgino kilti į lemiamą šturmą ir mačo pabaigoje sumažino atsilikimą iki vienaženklio trijų taškų, tačiau perlaužti rungtynių eigos nepavyko.

Šiame mače vilniečiams jau padėjo į rikiuotę sugrįžęs Artūras Gudaitis, tačiau šiame mače aukštaūgiui teko tik epizodinis vaidmuo.