I. Vougiouko vedamas „Žalgiris“ sutriuškino „Dzūkiją“

Kauno „Žalgiris“ iškovojo trečiąją pergalę LKL. Kauniečiai namuose 78:43 (21:21, 20:7, 25:7, 12:8) sutriuškino Alytaus „Dzūkiją“.

L. Žemgulio/Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ pirmose sezono namų rungtynėse pademonstravo ne tik galingą puolimą, bet ir skrupulingą gynybą. Pirmasis kėlinys „Žalgirio“ arenos lankytojams sukėlė jaudulį – po lygios kovos rezultatas buvo 21:21. Tačiau per antrąjį ir trečiąjį kėlinius alytiškiai surinko vos po 7 taškus.

Likus žaisti 1:30, lemiame kėlinyje „Dzūkija“ buvo pelniusi vos tris taškus. Iki kėlinio pabaigos alytiškiai sukrapštė 8 taškus ir nuleidę galvas paliko „Žalgirio“ areną.

Šiose rungtynėse atsirado ir naujas komandos lyderis – 18 taškų pelnęs Ianas Vougioukas. 11 taškų pridėjo Mantas Kalnietis, 10 – Brockas Motumas.

Alytaus ekipoje rezultatyviausias buvo 8 taškus surinkęs Adamas Lapeta.

„Žalgiriui“ šiame mače taškus pelnė visi žaidėjai, išskyrus aikštėje nepasirodžiusį Renaldą Seibutį.