Rumunijos regbininkai perrašė pasaulio čempionatų istoriją

Rumunijos regbio rinktinė Anglijoje ir Velse vykstančiose planetos pirmenybėse antradienį per paskutines 28 minutes pelnė 17 taškų iš eilės ir, panaikinusi didžiausią skirtumą pasaulio čempionatų istorijoje, iškovojo dramatišką pergalę 17:15 (0:8) prieš Kanados komandą.

Kanadiečiai antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 15:0, bet neišsaugojo turėtos persvaros. Iki antradienio pasaulio čempionatų istorijoje nei vienai komandai nebuvo pavykę panaikinti didesnio nei 14 taškų skirtumo.

Kanados rinktinė pirmą kartą grupės etape pralaimėjo visas ketverias rungtynes. Tuo tarpu rumunams D grupėje liko akistata su italais ir, pergalės atveju, jie pakiltų į trečiąją vietą ir pelnytų kelialapį į 2019 metų planetos pirmenybes.

Pergalingai pasirodymą pasaulio čempionate baigė Fidžio rinktinė. Ji A grupės susitikime 47:15 (26:10) nugalėjo autsaiderį Urugvajų.

Fidžis su penkiais taškais grupėje liko ketvirtas, o taškų neturintis Urugvajus – penktas.