Antausis NBA: „Fenerbahce Ulker“ patiesė „Nets“

Praėjusio sezono Eurolygos finalinio ketverto dalyvė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ikisezoninėse rungtynėse pateikė pirmąjį netikėtumą. Jie Brukline vykusiame draugiškame mače 101:96 (25:26, 31:26, 26:20, 19:24) privertė pasiduoti vietos „Nets“ klubą.

Permainingame susitikime didžiąją rungtynių dalį dažnai keitėsi pirmaujančios komandos, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje „Fenerbahce Ulker“ po taiklaus Meliho Mahmutoglu tritaškio įgijo dviženklę persvarą (82:72).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui aikštelės šeimininkai netruko sumažinti savo atsilikimą, tačiau Eurolygos klubas pademonstravo charakterį ir neleido varžovams persverti rezultato (99:93).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 38 sekundes, Justinas Harperis pataikė tritaškį, sumažindamas savo ekipos deficitą iki trijų taškų (99:96). Tačiau rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidę svečiai savo persvaros nebepaleido ir Kostas Sloukas įtvirtino „Fenerbahce Ulker“ pergalę dviem taikliais baudų metimais – 101:96.

Tai buvo antroji „Fenerbahce Ulker“ pergalė prieš NBA komandą klubo istorijoje.

„Fenerbahce Ulker“: Janas Vesely 18, Bogdanas Bogdanovičius 17, Luigi Datome 16, Kostas Sloukas (11 rez. perd.) 11, Melihas Mahmutoglu 10, Nikola Kaliničius ir Ekpe Udohas po 8.

„Nets“: Brookas Lopezas 18, Wayne'as Ellingtonas 16, Thaddeusas Youngas ir Thomas Robinsonas po 12, Jarrettas Jackas 11.