Lietuvos imtynininkai Estijoje iškovojo aštuonis medalius

Paikuse (Estija) vykusiame tarptautiniame Leo Kreininio vardo graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos atletai iškovojo tris aukso, keturis sidabro ir vieną bronzos medalį.

imtynes.lt nuotr.

Suaugusių turnyro aukso medalius laimėjo anykštėnai Arvydas Krikščiūnas (iki 66 kg), Ramūnas Dagys (75 kg) bei Giedrius Valeika (85 kg). Sidabro medalius iškovojo Panevėžio miestui atstovavęs Domas Krikščiūnas (59 kg) ir Tomas Sobolevskis (71 kg, Anykščiai).

Jaunių amžiaus grupėje buvęs Kupiškio KKSC auklėtinis Gedrimas Janonis (šiuo metu mokosi ir savo sportinį meistriškumą tobulina Panevėžio sporto gimnazijoje) iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 63 kg. Gedrimas finalinėje kovoje pralaimėjo šių metų Europos kadetų čempionato penktos vietos laimėtojui Jegorui Jakovlevui iš Estijos.

Bronzos medaliu tenkinosi Deimantas Žvikas (76 kg, Anykščiai).

Valius Kavaliauskas (32 kg) finale pralaimėjo Latvijos sportininkui ir buvo apdovanotas sidabro medaliu.

Turnyre dalyvavo 124 imtynininkai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.