Iš Baltarusijos Lietuvos biatlonininkai grįš su keturiais medaliais

Minske pasibaigusiame atvirajame Baltarusijos vasaros biatlono čempionate Lietuvos atstovai iškovojo keturis medalius.
Asociatyvi AFP/Scanpix nuotr.

Vyrų sprinto varžybose pirmadienį antrąją vietą užėmė Karolis Dombrovskis. Jis šaudykloje suklydo vieną kartą ir, įveikęs vieną baudos ratą, finišavo per 25 min. 21,4 sek.

Nugalėtoju tapo baltarusis Vladimiras Čepelinas (25 min. 16,8 sek.; 2 baudos ratai). Lietuvis Rokas Suslavičius (27.28,9; 1) liko dešimtas.

Antradienį dar kartą vykusiose sprinto varžybose K. Dombrovskis (25.35,0; 4) buvo penktas, o R. Suslavičius (28.05,4; 3) – 13-as.

Tarp moterų Lietuvos atstovė Natalija Paulauskaitė abu kartus užėmė septintąją poziciją.

Jaunimo (iki 21 metų) merginų varžybose per dvi dienas lietuvė Gabrielė Leščinskaitė iškovojo aukso ir sidabro medalius. Kotryna Vitkūnaitė pirmąją dieną buvo ketvirta, o antrąją – trečia.