„Devils“ su D. Zubrumi nugalėjo „Rangers“ ledo ritulininkus

NHL čempionate antradienį praėjusio sezono vicečempionė „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) įveikė „New York Rangers“ ledo ritulininkus.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Davidas Clarksonas, vieną – Adamas Henrique`as. Patrikas Eliašas atliko tris rezultatyvius perdavimus.

D. Zubrus žaidė 15 min. 58 sek., kartą metė į vartus ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

„Devils“ komanda, po 9 rungtynių turinti 13 taškų, Rytų konferencijoje pakilo į ketvirtąją vietą.