„Formulės 1“ pasaulio čempionato etapą Singapūre laimėjo vokietis

Tryliktąjį pasaulio „Formulės 1“ čempionato etapą – Singapūro „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs keturiskart planetos čempionas „Ferrari“ lenktynininkas vokietis Sebastianas Vettelis.

Tai buvo trečioji Vokietijos lenktynininko pergalės šiame sezone bei 42 per visą pirmenybių istoriją, sezono lyderiui bendrojoje įskaitoje ir čempiono titulą ginančiam britui Lewisui Hamiltonui iš „Mercedes“ komandos pasitraukus iš lenktynių 32 rate dėl bolido gedimo.

61 trasos ratą (308,828 km), kuris šįkart pasižymėjo netikėtais incidentais, S. Vettelis įveikė per 2 valandas 1 minutę ir 22,118 sekundės bei sutvirtino trečiąją poziciją bendrojoje įskaitoje.

Antras sekmadienio lenktynėse Singapūre finišavo australas Danielis Ricciardo („RedBull-Renault“), o trečiąja pozicija tenkinosi nugalėtojo ekipos draugas suomis Kimi Raikkonenas.

Galutinė lenktynininkų rikiuotė:

1. Sebastian Vettel (Vokietija), „Ferrari“                2 val. 01 min. 22,118 sek.

2. Daniel Ricciardo (Australija), „RedBull-Renault“              atsiliko 1,478 sek.