Bilietas į Rio ir finalą: Lietuva – Serbija 67:64

Lietuvos rinktinė – Europos krepšinio čempionato finale. Po atkaklios kovos lietuviai 67:64 (22:17, 13:17, 13:9, 19:21) palaužė Serbijos krepšininkus. Į finalą patekę Lietuvos krepšininkai užsitikrino kelialapį į olimpines žaidynes ir sidabro medalius. Kovoje dėl aukso jau laukia Ispanija.

Lietuvos rinktinė puikiai pradėjo rungtynes ir buvo įgiję 11 taškų pranašumą, tačiau antrajame kėlinyje serbai surengė spurtą 9:0 ir sumažino skirtumą iki vieno taško prieš didžiąją pertrauką.

Trečiąjį kėlinį lietuviai pradėjo drausminga gynyba, kuri keturias minutes neleido serbams pelnyti taškų. Atsitiesę serbai sugrąžino lygią kovą, tačiau užsivedę lietuviai prieš lemiamą ketvirtį sukaupė penkių taškų pranašumą.

Lietuviai jau laimėjo tiesioginį bilietą į Rio de Žaneirą. Į olimpines žaidynes patenka abu Europos čempionato finalininkai.

Rungtynės dėl aukso sekmadienį vyks 20 val. Lietuvos laiku. Tiesioginė rungtynių transliacija per LRT RADIJĄ.