ČL: „Barcelona“ ir „Arsenal“ barstė taškus, „Bayern“ ir „Chelsea“ surengė įvarčių šou

Vėlyvą trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje (ČL) sužaistos pirmos E–H grupių rungtynės.

Turnyro čempionui „Barcelona“ klubui pergalingai pradėti sezono Europoje pavyko. Luiso Enrique vadovaujama komanda išvykoje su „Roma“ pasidalino po tašką.

Luisas Suarezas svečius iš Katalonijos išvedė į priekį 21 minutę, tačiau po dešimties minučių „Roma“ išlygino rezultatą. Per likusį laiką komandoms pasižymėti nepavyko ir buvo užfiksuotos lygiosios, 1–1.

Kitose rungtynėse taip pat pergalės skonio nepavyko pajausti Londono „Arsenal“ ekipai, kuri Kroatijoje rezultatu 1–2 nusileido Zagrebo „Dinamo“ vienuolikei.

Triuškinančią pergalę savo žiūrovų akivaizdoje pasiekė Londono „Chelsea“ futbolininkai. Jose Mourinho treniruojama ekipa Tel Avivo „Maccabi“ klubą sutriuškino rezultatu 4-0. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Willianas, Oscaras, Diego Costa bei Cescas Fabregasas.

Miuncheno „Bayern“ antrajame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Pirėjo „Olympiakos“ ir šeimininkus sutriuškino rezultatu 0–3. Thomas Mulleris pelnė du įvarčius, o vieną pridėjo Mario Gotze.

Taip pat pergales pasiekė Lėverkuzeno „Bayer“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“, o „Gent“ – „Lyon“ bei Kijevo „Dynamo“ – „Porto“ susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Visi rezultatai:

„Roma“ 1 – 1 „Barcelona“

21' [0 – 1] L.Suarez

31' [1 – 1] A.Florenzi

„Bayer Leverkusen“ 4 – 1 BATE

4' [1 – 0] A.Mehmedi

13' [1 – 1] N.Milunovič

47' [2 – 1] H.Calhanoglu

59' [3 – 1] J.Hernandez

76' [4 – 1] H.Calhanoglu (11m. baudinys)

„Chelsea“ 4 – 0 „Maccabi“

15' [1 – 0] Willian

45' [2 – 0] Oscar (11m. baudinys)

58' [3 – 0] D.Costa

78' [4 – 0] C.Fabregas

6' E.Hazard („Chelsea“) nerealizavo 11m. baudinio

„Zagreb“ 2 – 1 „Arsenal“

24' [1 – 0] J.Pivarič

58' [2 – 0] J.Fernandes

79' [2 – 1] T.Walcott

40' O.Giroud („Arsenal“) pašalintas iš aikštės

„Dynamo Kiev“ 2 – 2 „Porto“

20' [1 – 0] O.Gusev

23' [1 – 1] V.Aboubakar

81' [1 – 2] V.Aboubakar

89' [2 – 2] V.Buyalskyy

„Gent“ 1 – 1 „Lyon“

58' [0 – 1] C.Jallet

68' [1 – 1] D.Milicevič

41' B.Dejaegere („Gent“) pašalintas i aikštės

87' T.Foket („Gent“) pašalintas iš aikštės

88' A.Lacazette („Lyon“) nerealizavo 11m. baudinio

„Olympiakos“ 0 – 3 „Bayern“

52' [0 – 1] T.Muller

89' [0 – 2] M.Gotze

90' [0 – 3] T.Muller (11m. baudinys)

„Valencia“ 2 – 3 „Zenit“

9' [0 – 1] Hulk

45' [0 – 2] Hulk

55' [1 – 2] J.Cancelo

73' [2 – 2] A.Gomes

76' [2 – 3] A.Witsel