Pasaulio 100 km bėgimo čempionate A. Sorokinas užėmė dešimtą vietą

Šeštadienį Olandijoje pasibaigusiame 100 km bėgimo čempionate geriausiai iš Lietuvos atletų sekėsi Aleksandrui Sorokinui, kuris finišavo dešimtas.
Asociatyvi nuotr. A. Ufarto (BFL) nuotr.

Lietuvos ilgų nuotolių bėgikas distancijoje sugaišo 6 valandas 50 minučių 34 sekundes ir net 16 minučių ir 45 sekundėmis pagerino Lietuvos rekordą, kuris nuo 2013 metų liepos 23 dienos priklausė Gediminui Griniui. Pernai A. Sorokinas planetos pirmenybėse liko 33-as.

Pasaulio čempionu tapo švedas Jonas Buudas (6:22:44), sidabras atiteko ispanui Asierui Cuevasui (6:35:49), bronza – italui Giorgio Calcaterai (6:36:49).