Ėjikai B. Virbalytė ir T. Šuškevičius – Lietuvos čempionai

Šeštadienį Druskininkuose vykusio Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionato nugalėtojais tapo Brigita Virbalytė ir Tadas Šuškevičius.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Moterų grupėje triumfavusi B. Virbalytė distanciją įveikė per 43 min. 26 sek.

Sportininkė prieš dvi savaites Kinijoje vykusiame pasaulio čempionate užėmė aukščiausią vietą tarp visų Lietuvos lengvaatlečių – septintąją, o praėjusį savaitgalį Lenkijoje pagerino šalies 10 km distancijos rekordą (42 min. 43 sek.).

Antrąją vietą varžybose Druskininkuose užėmė Neringa Aidietytė, nuotolį įveikusi per 44 min. 49 sek. Bronzos medalį iškovojo Inga Mastianica – 48 min. 49 sek.

Tarp vyrų 10 km distancijoje nepralenkiamas buvo Tadas Šuškevičius. Jis finišavo per 41 min. 4 sek.

Antrąją vietą užėmė Marius Šavelskis (42.20), trečiąją – Genadijus Kozlovskis (42.47).

23-iąjį kartą vykusiose tarptautinės sportinio ėjimo varžybose „Druskininkai 2015“ įvairiose amžiaus grupėse startavo per 100 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Lenkijos.

Birželį vykusiame Lietuvos 20 km ėjimo čempionate triumfavo N. Aidietytė ir Marius Žiūkas.