„Devils“ su D. Zubrumi nutraukė keturių pralaimėjimų seriją

NHL čempionate sekmadienį praėjusio sezono vicečempionė „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) nugalėjo „New York Islanders“ ledo ritulininkus ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Steve`as Bernier (57 ir 58 min.), vieną – Davidas Clarksonas (60).

D. Zubrus žaidė 16 min. 12 sek., per kurias kartą metė į vartus ir pirmajame kėlinyje gavo keturias baudos minutes.

„Devils“ komanda, po aštuonerių rungtynių turinti 11 taškų, Rytų konferencijoje pakilo į penktąją vietą.