Lietuviai vos išplėšė pergalę prieš estus

Nedaug trūko, kad sudraskyti estus į gabalus ir reabilituotis po sensacingo pralaimėjimo belgams žadėję lietuviai būtų antrą kartą žlegtelėję veidu į purvą.
V. Kalninos (BFL) nuotr.

Rungtynėse su D grupės autsaideriais laikomais estais Jono Kazlausko auklėtiniai kankinosi iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos, tačiau sugebėjo išlįsti pro rakto skylutę, kai likus 2,4 sek. lemiamą metimą pataikė Jonas Mačiulis.

Lietuviai šventė pergalę 64:62, nors visą ketvirtą kėlinį buvo priversti vytis savo varžovus.

„Labai džiaugtis nėra kuo. Turime žaisti kokybišką krešinį, tačiau kol kas niekaip nepavyksta“, – iš karto po mačo kalbėjo pergalingo metimo autorius.

Lietuviai savo sąskaitoje turi dvi pergales, estai – vieną. Mūsiškiai pirmenybių starte sunkiai įveikė ukrainiečius (69:68), bet vėliau kur kas lengviau 68:49 nugalėjo latvius. Trečiose rungtynėse lietuviai 74:76 nusileido belgams.

Estai pralaimėjo čekams (57:80) ir belgams (55:84), tačiau pirmadienį 78:71 įveikė Ukrainos komandą.