„Rockets“ be D. Motiejūno nugalėjo „Bobcats“ krepšininkus

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate šeštadienį „Houston Rockets“ komanda, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, namuose 109:95 (32:27, 30:24, 17:26, 30:18) įveikė „Charlotte Bobcats“ krepšininkus.
D. Motiejūnas, BFL nuotr.

„Rockets“ komandai (26 pergalės/23 pralaimėjimai) Patrickas Pattersonas ir Chandleris Parsonsas (10 atk. kam.) pelnė po 24, Jamesas Hardenas (11 atk. kam., 11 rez. perd.) – 21, o Omeras Asikas (15 atk. kam.) – 19 taškų.

D. Motiejūnas nežaidė.

„Bobcats“ ekipai (11/35) 24 taškus pelnė Kemba Walkeris, 20 – Ramonas Sessionsas, po 15 – Geraldas Hendersonas ir Jeffas Tayloras.

„Rockets“ Vakarų konferencijoje užima aštuntąją vietą, o „Bobcats“ ekipa Rytų konferencijoje žengia priešpaskutinė, 14-a.

Absoliuti lygos lyderė „San Antonio Spurs“ komanda namuose 96:86 nugalėjo „Washington Wizards“ ekipą.

San Antonijaus klubas iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės, o pergalių namuose seriją pratęsė iki 18.

„Spurs“ komandai (38/11) Tony Parkeris (12 rez. perd.) pelnė 19, o Danny Greenas – 15 taškų.

Antrajame kėlinyje, užgriuvus varžovui, kelio ir kulkšnies traumas patyrė „Spurs“ aukštaūgis Timas Duncanas.

„Wizards“ ekipai (11/35) 21 tašką pelnė Johnas Wallas (9 rez. perd.).