Brazilijoje – irkluotojo I. Navakausko triumfas

Rio de Žaneire vykusiose priešolimpinėse baidarių ir kanojų irklavimo varžybose aukso medalį iškovojo baidarininkas Ignas Navakauskas.
Organizatorių nuotr.

Lietuvis vienviečių baidarių varžybose 200 m distancijoje finišavo per 35,547 sek.

Antrąją vietą užėmė pasaulio čempionas kanadietis Mark de Jonge‘as (35,569 sek.), trečiąją – planetos vicečempionas prancūzas Maxime‘as Beaumontas (36,603 sek.).

Dviviečių baidarių 200 m rungties finale Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas (31,750 sek.) užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalius.

Greičiau už lietuvius irklavo tik Vokietijos (31,585 sek.) ir Vengrijos (31,716 sek.) duetai.

Dviviečių baidarių 1000 m distancijoje į finalą nepavyko prasibrauti Ričardui Nekriošiui ir Andrejui Olijnikui, o ypač nepasisekė kanojininkui Henrikui Žustautui. Kuris atrankoje du kartus startavo per anksti ir buvo diskvalifikuotas.