Irkluotojai M. Griškonis ir L. Šaltytė pateko į pasaulio čempionato pusfinalius

Prancūzijoje vykstančio pasaulio irklavimo čempionato vyrų vienviečių valčių pirmajame ketvirtfinalio plaukime trečiadienį lietuvis Mindaugas Griškonis finišavo pirmas ir pateko į pusfinalį.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Triskart Europos čempionas 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 54,55 sek. ir artimiausią varžovą aplenkė daugiau nei trimis sekundėmis.

Į pusfinalį pateko pirmąsias tris vietas užėmę irkluotojai.

Lietuvė Lina Šaltytė moterų vienviečių valčių antrajame ketvirtfinalio plaukime užėmė trečiąją vietą ir taip pat pelnė kelialapį į pusfinalį. Mūsų šalies irkluotoja nuotolį įveikė per 7 min. 32,71 sek.

Lietuvos sportininkę aplenkė tik australė Kimberley Crow (7 min. 26,93 sek.) ir amerikietė Genevra Stone (7 min. 31,56 sek.)

Vienviečių valčių pusfinaliai vyks penktadienį.

Kelialapius į kitų metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes Brazilijoje iškovos po devynis vienvietininkus.