Trys lietuviai tapo Europos jaunių kikbokso čempionato prizininkais

Ispanijoje vykusiame Europos jaunių (iki 15 metų) kikbokso čempionate medalius iškovojo trys Lietuvos atstovai.
Organizatorių nuotr.

K-1 disciplinos svorio kategorijoje iki 54 kg sidabro apdovanojimas atiteko Lukui Gurdišui. Jis pusfinalyje 3:0 nugalėjo ispaną Landerį Ripodasą, bet finale mūsiškį nokautavo rusas Denisas Danilčenka.

Bronzos medaliai atiteko Eimantui Stašaičiui (iki 67 kg) ir Michalui Vžesinskiui (per 81 kg). E. Stašaitis pusfinalyje 0:3 pralaimėjo rusui Chalirbaginui Chalirbaginovui, o M. Vžesinskis 0:3 neatsilaikė prieš rusą Alušerą Juldašiovą.

Kitas lietuvis Titas Morkūnas (iki 54 kg) ketvirtfinalyje 1:2 pralaimėjo lenkui Robertui Sobonui ir liko be apdovanojimo.