„El Classico“ mūšis tarp „Real“ ir „Barcelona“ klubų baigėsi lygiosiomis

Trečiadienį futbolo aistruoliai sulaukė įspūdingi vakaro. Madrido „Real“ ir „Barcelona“ klubai kovėsi Ispanijos Karaliaus taurės turnyro pusfinalio pirmose rungtynėse.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Mūšis baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Trečiadienio susitikimas buvo jau ketvirtas amžiniems priešams šį sezoną. Iki šiol madridiečiai ir katalonai pasidalino po vieną pergalę, o vienas jų mačas baigėsi lygiosiomis.

Svečiai iš Katalonijos pirmavo 50-ą minutę po Cesco Fabregaso smūgio, bet 81-ą minutę 19-metis prancūzas Raphaelis Varane'as galva išlygino rezultatą – 1:1.

„Real“ klubui negalėjo atstovauti Ikeras Casillasas, Pepe, Sergio Ramosas, Fabio Coentrao ir Angelis di Maria.

Atsakomos rungtynės bus žaidžiamos vasario 27-ą d. Barselonoje.