U. Boltas apgynė pasaulio čempiono titulą 100 m distancijoje

Pekine (Kinija) vykstančio pasaulio lengvosios atletikos čempionato vyrų 100 m bėgimo finale sekmadienį triumfavo ir planetos čempiono titulą apgynė jamaikietis Usainas Boltas.
Xinhua/Sipa USA/Scanpix nuotr.

29-erių metų sprinteris finišavo per 9,79 sek.

Antrąją vietą užėmė 33-ejų metų amerikietis Justinas Gatlinas (9,80 sek.). Jis pusfinalyje buvo užfiksavęs geriausią rezultatą – 9,77 sek.

Bronzos medaliai atiteko dviem sportininkams – amerikiečiui Trayvonui Bromelliui ir kanadiečiui Andre de Grasse (9,92 sek.).

Moterų septynkovės varžybose bronzos medalį iškovojo latvė Laura Ikauniecė. Latvijos sportininkė per septynias rungtis surinko 6516 taškų ir pagerino savo šalies rekordą.

Aukso medalį iškovojo olimpinė čempionė britė Jessica Ennis (6669 tšk.). Sidabro apdovanojimas atiteko kanadietei Brianne Theisen Eaton (6554 tšk.).

Vyrų kūjo metimo pasaulio čempionu tapo lenkas Pawelas Fajdekas. Jis sėkmingiausiu mėginimu įrankį numetė 80 m 88 cm.

Antrąją vietą užėmė Dilšodas Nazarovas (78 m 55 cm) iš Tadžikistano, trečiąją – kitas Lenkijos atstovas Wojciechas Nowickis (78 m 55 cm).

Vyrų rutulio stūmimo rungties finale triumfavo JAV atstovas Joe Kovacsas. Jis rutulio nustūmė 21 m 93 cm.

Sidabro medalį iškovojo vokietis Davidas Storlis (21 74 cm), bronzos – jamaikietis O`Dayne`as Richardsas (21 m 69). Pastarasis taip pat pagerino Jamaikos rekordą.