Kanojininkas H. Žustautas tapo olimpiečiu

Milane (Italija) vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato vyrų vienviečių kanojų 200 m distancijoje finale šeštadienį lietuvis Henrikas Žustautas užėmė penktąją vietą ir iškovojo kelialapį į kitų metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Pirmųjų Europos žaidynių čempionas 21-erių metų H. Žustautas finišavo per 39,105 sek.

Aukso medalis atiteko baltarusiui Arciomui Kozyrui (38,605 sek.), sidabro - kinui Čiangui Li (Qiang Li, 38,815 sek.), bronzos - brazilui Isakvui Kverosui dos Santosui (Isaquias Queiroz dos Santos, 38,915 sek.).

Septynias pirmąsias vietas užėmę kanojininkai iškovojo kelialapius į 2016 metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.