I. Navakauskas, R. Dagytė ir M. Maldonis – pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalyje

Milane (Italija) vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato vyrų vienviečių baidarių 200 m distancijoje penktajame atrankos plaukime penktadienį lietuvis Ignas Navakauskas užėmė pirmąją vietą ir pateko į pusfinalį.
Asociatyvi nuotr., AFP/Scanpix nuotr.

25-erių metų I. Navakauskas finišavo per 35,497 sek.

Į pusfinalį pateko po šešis baidarininkus iš šešių atrankos plaukimų.

Tarp visų 49 atrankoje pasirodžiusių dalyvių lietuvio laikas buvo ketvirtas.

200 m distancijos pusfinaliai vyks šeštadienį.

I. Navakauskas planetos pirmenybėse kovoja dėl patekimo į 2016 metų olimpines žaidynes. Į jas pateks pirmąsias aštuonias vietas užėmę baidarininkai.

Moterų vienviečių kanojų 200 m distancijoje trečiajame atrankos plaukime lietuvė Rūta Dagytė užėmė šeštąją vietą ir pateko į pusfinalį.

20-metė lietuvė finišavo per 54,044 sek.

Į šeštadienį vyksiantį pusfinalį pateko po septynias kanojininkes iš penkių atrankos plaukimų bei dar viena pagal geriausią laiką.

Į vyrų vienviečių baidarių varžybų 500 m distancijoje pusfinalį taip pat pateko ir Mindaugas Maldonis

M. Maldonis penktajame atrankos plaukime penktadienį finišavo per 1 min. 43,041 sek. ir užėmė penktąją vietą.

Šiame plaukime nugalėjo prancūzas bulgaras Miroslavas Kirčiovas (1.41,188).

Į pusfinalį pateko po septynis dalyvius iš penkių atrankos plaukimų bei dar vienas pagal geriausią rezultatą.

500 m distancijos pusfinaliai vyks penktadienį vakare.