Čempionų lygos atranka: „Valencia“ smūgis „Monaco“ ir „Malmo“ įvartis 95 min.

Trečiadienį sužaistos likusios penkerios paskutinio, lemiamo, UEFA Čempionų lygos atrankos varžybų etapo – atkrintamųjų varžybų – rungtynės. Dvejose jų pergales šventė šeimininkai, dvejose – svečiai, o viena dvikova baigėsi lygiosiomis.
„Valencia“ žaidėjas Sofiane Feghouli švenčia įvartį. AFP/Scanpix nuotr.

Solidžiausią pergalę savo aikštėje iškovojo dukart UEFA Čempionų lygos finalininkė CF „Valencia“, kuri 3:1 (1:0) nugalėjo praėjusių metų Londono „Arsenal“ skriaudiką ir ketvirtfinalio dalyvį AS „Monaco“.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Rodrigo (4 min.), Danielis Parejo (63 min.) ir Sofiane Feghouli (86 min.). Tiesa, svečiams antro kėlinio pradžioje, 49 min., buvo pavykę rezultatą išlyginti, kai pasižymėjo Mario Pašaličius, o atsakomajame mače po savaitės monakiečius tenkintų ir pergalė rezultatu 2:0.

Gana gerą rezultatą išvykoje pasiekė Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikai „Malmo“ futbolininkai, kurie Glazge 2:3 (0:2) nusileido vietos „Celtic“ klubui, nors jau 10 min. atsiliko 0:2. Švedų viltis prasibrauti į grupės varžybas atgaivino du saugo Jo Inges Bergeto tikslūs smūgiai, o ypač antrasis 95 minutę. Dabar „Malmo“ po savaitės savo stadione visiškai užtektų pergalės 1:0 arba 2:1.

Dar geresnes pozicijas prieš atsakomąją dvikovą įgijo Donecko „Šachtar“ ir Zagrebo „Dinamo“ komandos, laimėjusios svečiuose prieš atitinkamai Vienos „Rapid“ (1:0) ir Korčės „Skenderbeu“ (2:1), o „Basel“ ekipa 96 min. išleido pergalę iš savo rankų prieš Tel Avivo „Maccabį“ ir tenkinosi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Rungtynės:

FC „Basel“ (Šveicarija) 2 – 2 Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis)

30' [0 – 1] Eran Zahavi

39' [1 – 1] Matias Emilio Delgado (11 m)

88' [2 – 1] Breel Embolo

90+6' [2 – 2] Eran Zehavi Glazgo

„Celtic“ (Škotija) 3 – 2 „Malmo“ (Švedija)

3' [1 – 0] Leigh Griffiths

10' [2 – 0] Nir Biton

52' [2 – 1]Jo Inge Berget

62' [3 – 1] Leigh Griffiths

90+5' [3 – 2] Jo Inge Berget

Vienos „Rapid“ (Austrija) 0 – 1 Donecko „Šachtar“ (Ukraina)

44' [0 – 1] Marlos

Korčės „Skenderbeu“ (Albanija) 1 – 2 Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija)

37' [1 – 0] Bledi Shkembi

67' [1 – 1] El-Arbi Hilal Soudani

90+3' [1 – 2] Josip Pivarič

CF „Valencia“ (Ispanija) 3 – 1 AS „Monaco“ (Prancūzija)

4' [1 – 1] Rodrigo

49' [1 – 1] Mario Pašalič

63' [2 – 1] Daniel Parejo

86' [3 – 1] Sofiane Feghouli

22 klubai jau turi garantuotus kelialapius į grupių varžybas. prie jų prisijungs 10 šio etapo nugalėtojų.