Už frazę Supertaurės rungtynėse G. Pique gresia iki 12 rungtynių diskvalifikacija

Atsakomajame Ispanijos Supertaurės mače šeimininkų žaidėjas Gerardas Pique užsipuolė linijos teisėją ir pagrasino „apkakoti jo motiną“. Pranešama, kad už šį įžeidimą futbolininkui gresia nuo 4 iki 12 rungtynių diskvalifikacija.

Rungtynių arbitras dvikovos metu 28 metų katalonui nedelsdamas parodė raudoną kortelę ir išsiuntė futbolininką į rūbinę.

Nuo antrojo kėlinio 57 minutės ne pilnos sudėties žaidusiam „Barcelonai“ klubui nepavyko sukurti stebuklo ir Luiso Enrique auklėtiniai bendru rezultatu 1:5 nusileido Bilbao „Athletic“ komandai.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).