captcha

Jūsų klausimas priimtas

Trakuose paaiškėjo Lietuvos irklavimo čempionai

Savaitgalį Trakų irklavimo bazėje vykusiame atvirajame Lietuvos suaugusiųjų ir veteranų irklavimo čempionate be daugybės mūsų šalies sportininkų dalyvavo ir svečiai iš Izraelio, Suomijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos ir Ukrainos.
M. Griškonis, AFP/Scanpix nuotr.
M. Griškonis, AFP/Scanpix nuotr.

Savaitgalį Trakų irklavimo bazėje vykusiame atvirajame Lietuvos suaugusiųjų ir veteranų irklavimo čempionate be daugybės mūsų šalies sportininkų dalyvavo ir svečiai iš Izraelio, Suomijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos ir Ukrainos.

Varžybose iš viso startavo 128 sportininkų įgulos, jos dalyvavo 17-oje rungčių. Svečiai iš užsienio laimėjo tris rungtis, iš viso iškovojo aštuonis medalius.

Čempionate Lietuvos irklavimo gerbėjai neišvydo visų stipriausių mūsų šalies sportininkų, tačiau varžybose dalyvavo dvi įgulos, kurios varžysis pasaulio irklavimo čempionate. Tai – vienvietininkas Mindaugas Griškonis ir porinio irklo keturvietės įgula – Aurimas Adomavičius, Dominykas Jančionis, Martynas Džiaugys ir Žygimantas Gališanskis. Abi valtys, kaip ir tikėtasi, iškovojo aukso medalius.

Puikius metus pratęsė JAV studijuojanti Ieva Adomavičiūtė. Neseniai pasaulio jaunimo (iki 23 metų) čempione tapusi mergina sekmadienį prie medalių kolekcijos pridėjo ir Lietuvos čempionės titulą. Aukso medalį užsikabino ir lengvasvorė Sonata Petrikatė, šiemet pasiekusi suaugusiųjų Europos čempionato A finalą.

Rezultatai

Vyrų vienvietės valtys:

1. Mindaugas Griškonis 6.55,92

2. Dovydas Nemeravičius 7.19,17

3. Sigitas Klerauskas 7.25,54.

Moterų vienvietės valtys:

1. Ieva Adomvaičiūtė 7.55,00

2. Malvinas Svennung (Švedija) 7.56,31

3. Isabella Niss (Švedija) 8.19,18.

Vyrų lengvo svorio vienvietės valtys:

1. Lukas Dobrovolskis 7.30,81.

2. Artūr Muravjov 7.37,54

3. Karolis Sunklodas 7.41,50.

Moterų lengvo svorio vienvietės valtys:

1. Sonata Petrikaitė 8.28,06

2. Austėja Ordinaitė 8.34,44

3. Aura Palmgren (Suomija) 8.57,06.

Vyrų porinio irklo dvivietės valtys (M2x):

1. Julius Lesauskas ir Mantas Juškevičius 6.50,06

2. Giedrius Bieliauskas ir Žygimantas Dzenis 6.52,79

3. Omri Shanzer ir Andrei Mochkine (Izraelis) 6.59,89.

Vyrų pavienio irklo dvivietės valtys (M2-):

1. Edvardas Babarskas ir Tautvydas Vaitkūnas 7.32,33

2. Arnas Kazlauskas ir Matas Jakubauskas 7.41,41

3. Gediminas Eglinskas ir Martinas Juzaitis 7.56,33.

Moterų porinio irklo dvivietės valtys (W2x):

1. Lovisa Claesson ir Frida Svensson (Švedija) 7.16,25

2. Armanda Tholin ir Annie Svensson (Švedija) 7.44,05

3. Diana Liachovičiūtė ir Evelina Butrimavičiūtė 7.46,11.

Moterų pavienio irklo dvivietės valtys (W2-):

1. Ana Konceba ir Svieta Novičenka (Ukraina) 7.48,92

2. Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė 8.34,97

3. Renata Jarockytė ir Rusnė Džiugytė 8.58,85.

Vyrų lengvo svorio porinio irklo dvivietės valtys (LW2x):

1. Andrej Jakubovskis ir Karolis Sunklodas 7.13,57

2. Deivis Stulpinas ir Edmundas Šemeto 7.27,84

3. Lukas Dobrovolskis ir Gytis Olekas 7.32,25.

Moterų lengvo svorio porinio irklo dvivietės valtys (LW2x):

1. Cecilia Lilja ir Emma Fredh (Švedija) 7.14,06

2. Alica Coboko ir Svetlana Marttinova (Ukraina) 7.25,06

3. Raminta Morkūnaitė ir Austėja Ordinaitė 7.56,95.

Vyrų lengvo svorio pavienio irklo dvivietės valtys (LW2-):

1. Tomas Plauška ir Artūr Muravjovas 7.54,16

2. Dignas Stulpinas ir Karolis Vorobėjus 8.06,88

3. Domantas Stankūnas ir Dovydas Stankūnas 8.14,55.

Vyrų porinio irklo keturvietės valtys (M4x):

1. A. Adomavičius, D. Jančionis, M. Džiaugys, Ž. Gališanskis 6.04,86

2. M. Trakšelis, D. Nienius, Ž. Dzenis, G. Bieliauskas 6.36,18

3. A. Kaminskas, G. Olekas, M. Daugėla, A. Butkus 6.44,30.

Moterų porinio irklo keturvietės valtys (W4x):

1. A. Ordinaitė, D. Liachovičiūtė, E. Butrimavičiūtė, R. Morkūnaitė 7.20,75

2. E. Bezubovaitė, L. Nemeravičiūtė, U. Vobolevičiūtė, A. Andrulevičiūtė 8.12,71

3. S. Aukštuolytė, M. Daugiraitė, U. Juzėnaitė, G. Michailova 8.12,71.

Vyrų pavienio irklo keturvietės valtys (M4-):

1. T. Vaitkūnas, Ž. Visockas, E. Abelkis ir E. Babarskas 6.26,52

2. D. Bernotas, K. Bernotas, R. Balsys, D. Balsys 6.39,62

3. D. Stankūnas, D. Stankūnas, P. Stankūnas, P. Jankauskas 6.48,90.

Moterų pavienio irklo keturvietės valtys (W4-):

1. R. Jarockaitė, R. Džiugytė, J. Lukšaitė, G. Rakauskaitė 7.45,61

2. D. Vadeikaitė, G. Vogulytė, A. Karnišauskaitė, G. Česnavičiūtė 7.47,61

3. G. Mališauskaitė, K. Jokubauskaitė, D. Gineitytė, G. Bagočiūtė 8.28,95.

Vyrų aštuonviečių valčių nugalėtojai (M8-): D. Balsys, R. Balsys, E. Abelkis, Ž. Viscokas, E. Babarskas, T. Vaitkūnas, K. Bernotas, D. Bernotas, A. Ruzgys.

Moterų aštuonviečių valčių nugalėtojos (W8-): I. Medelinskaitė, G. Juodžiukynaitė, R. Jarockaitė, A. Ginevičiūtė, J. Lukšaitė, R. Džiugytė, G. Rakauskaitė, I. Adomavičiūtė, A. Jakaitė.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...