E. Petrauskas iškovojo Europos čempionato bronzą

Bulgarijoje vykstančio 41-ojo Europos bokso čempionato vyrų svorio kategorijos iki 64 kg pusfinalyje penktadienį lietuvis Evaldas Petrauskas 0–3 pralaimėjo Europos jaunimo čempionui britui Patui McCormackui ir turėjo tenkintis bronzos apdovanojimu.

Visi trys teisėjai iš Kanados, Tuniso ir Baltarusijos britui skyrė pergalę 30:27.

Londono olimpinių žaidynių prizininkas 23 metų E. Petrauskas Europos pirmenybėse medalį iškovojo pirmąjį kartą.

Jį pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Jūs garbingai tęsiate Lietuvos bokso tradicijas, įveikdamas stipriausius varžovus, rodydamas didelį kovingumą, ryžtą bei tvirtą charakterį", – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prie sveikinimų prisidėjo ir ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, kuris boksininkui linkėjo sėkmės artėjančiame pasaulio čempionate. Kelialapį į jį E. Petrauskas iškovojo jau patekdamas į Europos bokso čempionato pusfinalį.

Svorio kategorijos iki 69 kg (26 dalyviai) pusfinalyje penktadienį Eimantas Stanionis susitiks su Ispanijai atstovaujančiu Youba Sissokho Ndiaye.

Iš viso į Europos čempionate dalyvauja 220 boksininkų iš 41 valstybės. Kelialapius į pasaulio čempionatą iškovos 1-6 vietas Europos pirmenybėse užimsiantys boksininkai. Pasaulio čempionate vyks kova ir dėl kelialapių į kitų metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.