Įspūdinga Lietuvos futbolo A lygos lyderio pergalė Kaune

Devynioliktą pergalę 22-osiose Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse iškovojo dešimties komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ (58 tšk.), ketvirtadienį svečiuose net 7:1 (3:0) sutriuškinęs šeštojoje pozicijoje likusią Kauno „Stumbro“ (22 tšk.) vienuolikę, kuri pratęsė nelaimėtų rungtynių seriją iki penkerių.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Eliandro (60, 74 ir 78 min.), du – Darvydas Šernas (4 ir 41 min.), po vieną – Linas Pilibaitis (30 min. iš 11 m baudinio) ir Algis Jankauskas (86 min.).

Garbės įvartį į svečių vartus įmušė Artūras Rimkevičius (80 min.).

Antroje vietoje lieka Trakų „Trakų“ (47 tšk.) klubas, trečiojoje pozicijoje – praėjusio sezono bronzos medalininkas Klaipėdos „Atlantas“ (39 taškai).

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Šiaulių „Šiauliai“       22  2  5  15  17:54  11

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 18 įvarčių – Tomas Radzinevičius („Sūduva“).