L. Grigelis nesunkiai pateko į turnyro Rumunijoje pusfinalį

Trečią pergalę ITF serijos „Trofeul Municipiului Iasi“ teniso turnyro Rumunijoje vienetų varžybose iškovojo 23-ejų metų Laurynas Grigelis.
B. Barausko (BFL) nuotr.

280-tą vietą ATP reitinge užimantis ir šio turnyro favoritu laikomas lietuvis ketvirtadienį ketvirtfinalyje 6:3, 6:2 nugalėjo aštuntą pagal reitingą 25-erių rumuną Vasilę Antonescu (ATP-517) ir užsitikrino 8 ATP reitingo taškus bei 753 Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių (676 eurų) čekį.

Lietuvos tenisininko varžovu pusfinalyje bus ketvirtas pagal skirstymą 25-erių italas Roberto Marcora (ATP-359), ketvirtfinalyje 6:4, 4:6, 7:6 (7:2) įveikęs šeštąjį reitingą turėjusį 22-jų ispaną Carlosą Boludą-Purkissą (ATP485).

Turnyro Jasuose prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių (13,47 tūkst. eurų), o vienetų varžybų nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks 27 ATP reitingo taškai ir 2160 JAV dolerių (1939 eurų) čekis.