Boksininkas E. Petrauskas užsitikrino Europos čempionato medalį

Bulgarijoje vykstančio 41 Europos bokso čempionato vyrų svorio kategorijos iki 64 kg ketvirtfinalyje trečiadienį lietuvis Evaldas Petrauskas 3–0 nugalėjo 22-ejų metų armėną Hovchanesą Bačkovą ir užsitikrino mažiausiai bronzos medalį.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

Teisėjai iš Didžiosios Britanijos ir Suomijos pergalę lietuviui skyrė 29:28, o teisėjas iš Italijos – 30:27.

Londono olimpinių žaidynių prizininkas 23-ejų metų E. Petrauskas pusfinalyje kausis su britu Patu McCormacku.

Šioje svorio kategorijoje kovoja 24 boksininkai.

Patekdamas į pusfinalį, E. Petrauskas taip pat pelnė kelialapį į pasaulio čempionatą.

Svorio kategorijos iki 69 kg (26 dalyviai) ketvirtfinalyje trečiadienį Eimantas Stanionis susitiks su bulgaru Simeonu Chamovu.

Iš viso į Europos čempionate dalyvauja 220 boksininkų iš 41 valstybės. Kelialapius į pasaulio čempionatą iškovos 1–6 vietas Europos pirmenybėse užimsiantys boksininkai. Pasaulio čempionate vyks kova ir dėl kelialapių į kitų metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.