captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvos šešiolikmečiai Europos krepšinio čempionate sutriuškino anglus

Įtikinama pergale Kaune vykstančio „Paysera“ Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionato antrą etapą pradėjo Lietuvos rinktinė. Pirmosiose šešių komandų aštuntfinalio E grupės turnyro rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai 102:67 (17:18, 24:15, 31:19, 30:15) sutriuškino Anglijos bendraamžius ir, iškovojo trečiąją pergalę.
Ignas Sargiūnas. u16men.fibaeurope.com nuotr.
Ignas Sargiūnas. u16men.fibaeurope.com nuotr.

Įtikinama pergale Kaune vykstančio „Paysera“ Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionato antrą etapą pradėjo Lietuvos rinktinė. Pirmosiose šešių komandų aštuntfinalio E grupės turnyro rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai 102:67 (17:18, 24:15, 31:19, 30:15) sutriuškino Anglijos bendraamžius ir, iškovojo trečiąją pergalę.

16 taškų nugalėtojams pelnė Grantas Vasiliauskas, po 14 – Lukas Uleckas ir Vitalijus Kozys, 12 – Tomas Balčiūnas, 11 – Lukas Kišūnas (10 atkovotų kamuolių), 10 – Arnas Velička.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Joshua Edwardsas (11 tšk.) ir Jacobas Roundas (10 taškų).

Taip pat trečiąją pergalę E grupėje iškovojo ir jaunieji Turkijos krepšininkai, 87:63 (28:9, 21:22, 18:21, 20:11) nugalėję Graikijos ekipą.

Ketvirtojo turo rungtynes antradienį Lietuvos 16-mečiai žais su Vokietijos komanda, kuri pirmadienį 54:76 (10:12, 22:19, 11:25, 11:20) pralaimėjo Ispanijos bendraamžiams.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Turkija                  3 3 0  252:185  6

2. Lietuva                  3 3 0  237:179  6

3. Ispanija                 3 2 1  209:178  5

4. Vokietija                3 1 2  160:206  4

5. Anglija                  3 0 3  200:254  3

6. Graikija                 3 0 3  172:228  3

F grupės trečiojo turo susitikimų rezultatai:

Suomija - Kroatija                   84:75

Serbija - Prancūzija                 69:62

Juodkalnija - Bosnija ir Hercegovina 77:73

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Suomija                  3 3 0  236:218  6

2. Juodkalnija              3 2 1  199:196  5

3. Prancūzija               3 2 1  192:192  5

4. Bosnija ir Hercegovina   3 1 2  227:215  4

5. Serbija                  3 1 2  204:215  4

6. Kroatija                 3 0 3  195:210  3

Į atkrintamąsias varžybas, kuriose toliau bus tęsiama kova dėl medalių, pateks po keturias geriausias grupių ekipas.

Autsaiderių ekipų G grupėje, kurioje komandos kovoja dėl geresnių pozicijų prieš atkrintamąsias varžybas dėl išlikimo, Latvijos rinktinei įskaityta techninė pergalė rezultatu 20:0 prieš pirmenybėse nedalyvaujančią Rusijos ekipą, o kitame susitikime Italijos šešiolikmečiai 84:73 (24:23, 27:24, 18:9, 15:17) įveikė Izraelio penketuką.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Latvija                  1 1 0   20:0    2

2. Italija                  1 1 0   84:73   2

3. Izraelis                 1 0 1   73:84   1

4. Rusija                   1 0 1    0:20   0

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...