Estafetėje plaukikai pagerino Lietuvos rekordą, bendroje įskaitoje liko 12-i

4 Lietuvos plaukikai – Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas – Pasaulio plaukimo varžybose sekmadienį varžėsi estafetėje – 4 kartų po 100 m plaukime. Jie atplaukė per 3.35,3 min ir užėmė 3 vietą savo plaukime. Bendroje įskaitoje sportininkai liko 12-i.
E. Kniežausko/DELFI .lt nuotr

4 Lietuvos plaukikai – Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas – Pasaulio plaukimo varžybose sekmadienį varžėsi estafetėje – 4 kartų po 100 m plaukime. Jie atplaukė per 3.35,3 min ir užėmė 3 vietą savo plaukime. Bendroje įskaitoje sportininkai liko 12-i ir pateko į Rio de Žaneiro olimpiadą.

Plaukikai pagerino prieš 6 metus pasiektą Lietuvos plaukimo estafetėje rekordą.Nuo finalo plaukikus skyrė 1,28 s., nuo 11 vietą užėmusios Kinijos – 0,9 s.

Nė vienas iš šių sportininkų Kazanėje iki šiol nėra iškovojęs medalių. Kaip jie išdavė prieš prasidedant varžyboms, jų tikslas buvo patekti į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Siekiant tokio tikslo, svarbiausia jiems ir buvo užimti ne žemesnę nei 12 vietą.

Iškart po finišo plaukikai sakė padarę viską, ką galėjo. Danas Rapšys, pamatęs savo rezultatą, sakė, kad visgi tai nėra geriausias jo rezultatas. Mindaugas Sadauskas juokavo, kad šiek tiek suglumino plaukimo metu plyšę šortai.