R. Meilutytės kova dėl antro medalio – šį savaitgalį per LRT

Geriausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė, Pasaulio plaukimo čempionate jau iškovojusi vieną medalį, savaitgalį sieks antro – šįkart 50 m krūtine rungtyje. Kaip jai seksis, stebėkite per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.LT.
R. Meilutytė 100 m krūtine rungties finale iškovojo sidabrą, AFP/Scanpix nuotr.

Sekmadienis

9.30–11.30 val. Pasaulio plaukimo čempionatas. Atrankos plaukimai. Tiesioginė transliacija iš Kazanės.

Atranka. 4 x 100 m komb. – Lietuvos vyrų rinktinė (D. Rapšys, G. Titenis, T. Duškinas, M. Sadauskas).

17.30–19.35 val. Pasaulio plaukimo čempionatas. Pusfinaliai, finalai. Tiesioginė transliacija iš Kazanės.

Finalas. 50 m krūtine – R. Meilutytė. 17.39–17.43 val.

Finalas. 4 x 100 m komb. – Lietuvos vyrų rinktinė (jei pateks).

Primename, kad R. Meilutytė Pasaulio plaukimo čempionate, kuris vyksta Kazanėje (Rusija), laimėjo sidabro medalį 100 m krūtine rungtyje. Ji distanciją įveikė per 1:06.36 min. ir nusileido tik rusei Julijai Jefimovai. Gerus rezultatus pademonstravo ir Giedrius Titenis. Jis 100 m plaukimo krūtine finale užėmė šeštą vietą, o 50 m krūtine finale buvo penktas.