G. Titenis nepateko į finalą

200 metrų plaukimo krūtine pusfinalyje sirguliuojantis Giedrius Titenis distanciją įveikė per 2:10.45 min. Savo plaukime G. Titenis buvo 5, o bendroje įskaitoje – 11 ir į finalą nepateko.
Giedrius Titenis. Reuters/Scanpix nuotr.

Iki finalinio aštuntuko Lietuvos plaukikui pritrūko 0,81 sekundės.

Greičiausiai 200 m krūtine pusfinalyje plaukė britas japonas Yasuhiro Kosekis (2:08,03), vokietis Marco Kochas (2:08,34) bei vengras Danielis Gyurta (2:08,53).

Nuolat pirmavęs G. Titenis nuo kitų plaukikų atsilikti pradėjo tik pradėjus plaukti paskutinius 50 metrų. Sportininkas pademonstravo įspūdingą greitį, bet pritrūko ištvermės.Dalį distancijos G. Titenis plaukė greičiau nei pasaulio rekordo tempas.

8. Christianas von Lehnas (Vokietija) – 2:11.26

Atrankos varžybose anykštėnas nuotolį įveikė per 2:11,11 min. ir buvo šešioliktas tarp 52 dalyvių.

G. Titeniui Kazanėje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate tai buvo jau trečiasis pusfinalis. 100 metrų plaukimo krūtine finale G. Titenis užėmė šeštą vietą, o 50 m. distancijoje iškovojo penktąją poziciją.

Vyrų 200 m plaukimo krūtine rungtis – paskutinė G. Titeniui šiose planetos pirmenybėse.