R. Dvariškytė nepasinaudojo savo šansu, o J. Jefimova nepateko net į pusfinalį

Savo šanso Pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje (Rusija) sulaukė ir Raminta Dvariškytė. Ji ketvirtadienį dalyvavo 200 metrų plaukimo krūtine rungties atrankoje ir, nors savo plaukime užėmė trečiąją vietą, tačiau į pusfinalį greičiausiai nepateko. Jos laikas – 2:31.74 minutės.
Anykščių televizijos ir informacijos centro nuotr.

Bendroje įskaitoje lietuvė liko 32-a.

Bendroje įskaitoje užfiksuota ir staigmena: rusė Julija Jefimova nepateko net į pusfinalį – ji 0,2 sekundės atsiliko nuo 16 vietoje likusios suomės Jennos Laukkanen (2:25.91 min.). Tiesa, jei kuri nors iš 16 geriausią laiką pademonstravusių sportininkių atsisakys dalyvauti pusfinalyje, 16 mėnesių diskvalifikacijos bausmę tik kovą baigusi rusė dalyvautų kitame etape. Verta paminėti, kad aštuntą vietą užėmė kita Rusijos atstovė Vitalina Simonova (2:23,99 min.)

„Norėjosi geriau. Tai buvo vienas geriausių mano sezono startų, tačiau trukdė peties trauma“, – iš karto po plaukimo sakė R. Dvariškytė.

„Parodytas rezultatas netenkina. Tačiau kol kas viskas į gerą. Siekiau priartėti prie olimpinio normatyvo“, – sakė ji.