G. Titenio kova dėl medalio – 18.10 val. per LRT

Giedrius Titenis šiandien 18.10 val. stos į kovą dėl Pasaulio plaukimo čempionato medalio. 50 m plaukimo krūtine rungties finalą, kuriame varžysis lietuvis, tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA ir LRT.lt.

Pusfinalyje G. Titenis distanciją įveikė per 27,20 sek. ir pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą.

Primename, kad G. Titeniui tai bus antrasis finalas Kazanėje vykstančiame Pasaulio plaukimo čempionate. 100 metrų plaukimo krūtine finale Lietuvos plaukikas distanciją įveikė per 59,56 sek. ir užėmė šeštą vietą.

Pasaulio plaukimo čempionato vakarinės transliacijos pradžia – 17.30 val.