M. Sadauskas laimėjo savo plaukimą, bet į pusfinalį nepateko

Trečiadienio lietuvių plaukikų pasirodymus pradėjo Mindaugas Sadauskas. Jis rytiniame plaukime laimėjo 100 metrų laisvu stiliumi rungties atrankos savo plaukimą. Distanciją jis įveikė per 49.49 sekundės ir bendroje įskaitoje liko 27-as.

Įveikus pusę distancijos, lietuvis taip pat buvo pirmas.

Tai buvo geriausias lietuvio sezono rezultatas.

„Esu šiek tiek nusivylęs, nes tikėjausi nuplaukti geriau. Padariau klaidų, tačiau pasiekiau geriausią sezono rezultatą, tad pusė bėdos“, – iškart po plaukimo LRT TELEVIZIJAI sakė plaukikas.

Lietuvis sakė norintis artimiausioje ateityje pagerinti savo asmeninį rekordą, o paklaustas, kodėl vis nepavyksta peržengti 49 sekundžių ribos, M. Sadauskas teigė to nežinantis.

„Tai – užburtas laikas. Viena iš mano svajonių yra nuplaukti šią distanciją greičiau nei per 49 sekundes, tad reikia laukti, treniruotis ir tikėtis“, – optimizmo neprarado į rungties pusfinalį nepatekęs sportininkas.

1. Mindaugas Sadauskas (Lietuva) 49.49 sekundės

10. Pjotr Degtrjarjov (Estija) buvo diskvalifikuotas

Pirmas atrankoje finišavo kinas Zetao Ningas (48.11 sekundės), o nuo paskutinio į pusfinalį patekusio sportininko – lenko Pawelo Korzeniowskio – Mindaugas Sadauskas atsiliko 0.56 sekundės. Kad patektų į pusfinalį, jam nebūtų užtekę pagerinti savo asmeninį rekordą, nuo kurio lietuvis atsiliko 0.23 sekundės.

Į pusfinalį pateko 16 sportininkų, o atrankos plaukimuose startavo 115 sportininkų.

Primename, kad vakare 18.10 val. 50 metrų plaukimo krūtine rungties finale varžysis Giedrius Titenis. Tai jau antrasis jo finalas šiame Pasaulio plaukimo čempionate.

Pirmadienį jis 100 metrų plaukimo krūtine rungties finale distanciją įveikė per 59:56 sekundės bei užėmė šeštą vietą. Įveikus pusę distancijos, t.y. 50 metrų, jis buvo trečias.