G. Titenis pateko į 50 metrų krūtine rungties pusfinalį

Vyrų 50 metrų plaukimo krūtine rungties atrankoje Giedrius Titenis distanciją įveikė per 27.51 sekundės ir užėmė penktąją vietą. Bendroje įskaitoje jis su Uzbekistano atstovu dalinasi 15 vietą ir pateko į  rungties pusfinalį.

„Negaliu sakyti, kad po vakar buvo lengva. Bet man pavyko atsistoti, patekau į pusfinalį. Vakare stengsiuos pagerinti rezultatą“, – iškart po plaukimo sakė G. Titenis.

„Padariau klaidų. Su treneriu turėsime jas aptarti ir vakare ištaisyti“, – pridėjo jis.

Pirmoje vietoje finišavęs Cameronas Van Der Burghas pasiekė naują pasaulio rekordą.

10. Martti Aljandas (Estija) 28.74

Vyrų 50 metrų plaukimo krūtine rungties pusfinalis – 17.48 val.

Pirmadienį Lietuvos plaukikas dalyvavo 100 metrų plaukimo krūtine rungties finale ir distanciją įveikė per 59:56 sekundės bei užėmė šeštą vietą. Įveikus pusę distancijos, jis buvo trečias.