G. Titenis pagerino Lietuvos rekordą ir plauks finale (komentaras)

Pasaulio plaukimo čempionato Kazanėje vyrų 100 metrų plaukimo krūtine pusfinalyje Giedrius Titenis distanciją įveikė per 58.96 sekundės ir savo plaukime liko antras. Šis rezultatas jam garantavo vietą rungties finale.
K. Vanago (BFL) nuotr.

G. Titenio rezultatas – naujas Lietuvos rekordas ir trečias bendroje rungties įskaitoje.

Į finalą patekęs sportininkas teigė, kad jaučiasi puikiai ir laukia pirmadienio plaukimo.

„Viskas vyko taip, kaip planavau. Net nustebau, kad toks geras laikas – visiškai skyrėsi nuo to, kas buvo ryte. Buvo daug lengviau, laikas – daug geresnis. Viskas – puikiai“, – džiugesio neslėpė G. Titenis.

Pasak jo, pusfinalio plaukime visi jo varžovai plaukė daug greičiau rytiniame plaukime.

Paprašytas papasakoti savo įspūdžius, plaukikas teigė, kad vienintelis dalykas, kuris jam nepatinka Kazanėje – šaltas oras. Sportininką visur lydi treneris, o itin svarbų palaikymą jis jaučia iš komandos draugų.

„Jei žinočiau, ko reikia, norint būti stipriausiam, toks ir būčiau“, – teigė pirmadienį 100 metrų plaukimo krūtine rungties finale medalio sieksiantis G. Titenis.