G. Titenis pateko į vyrų 100 metrų plaukimo krūtine pusfinalį (komentaras)

Pasaulio plaukimo čempionato Kazanėje vyrų 100 metrų plaukimo krūtine atrankoje Giedrius Titenis distanciją įveikė per 59.84 sekundės ir savo plaukime liko trečias. Šis rezultatas jam garantavo aštuntą vietą bendroje įskaitoje ir patekimą į pusfinalį.
K. Vanago (BFL) nuotr.

Į pusfinalį pateko 16 plaukikų.

„Čempionatas prasidėjo visai neblogai: pirmas startas su nemažai jaudulio. Buvo sunku ir jaudulys padarė savo. Patekau į pusfinalį ir, manau, kad toliau bus tik geriau“, – teigė jaudulio neslepiantis G. Titenis

Pasak sportininko, dėl to, kad kitąmet įvyks vasaros olimpinės žaidynės, jo varžovai – ypač gerai pasiruošę, tad čempionatas gali pateikti ir ne vieną staigmeną.